Počet položek v koši: 0
v ceně 0,-Kč
Neděle, 25. září 2016
Svátek má Zlata
Zítra Andrea

Pošlete květinu
e-mailem   

Rozvoz květin


Sluníčková kytice


Květiny V&Š jsou tu pro vás
www.kvetinyvs.cz
Zde najdete velmi oblíbené

Klobásové kytice

 
Co nabízíme?

Dárkové kytice, dárkové koše, květinová aranžmá, růže, smuteční kytice a aranžmá, smuteční věnce a kříže, svatební kytice, hrnkové rostliny, klobásové kytice, cigaretové kytice, žertovné kytice, zvířátka z květin a jiné netradiční kytice, plyšové hračky, sladkosti a víno a doručení květin domů či do kanceláře.


Nově nabízíme také prodej kvalitních čajů Gatuzo a Tea of Life a zrnkové kávy Gaetano s lahodnou chutí a neopakovatelným aroma. Možno zakoupit na všech našich prodejnách.
Svatební kytice a květiny

Využijte náš kompletní svatební servis - svatební kytice, šperky do vlasů, korsáže, dekorace svatebních tabulí, květiny na auta, květiny pro družičky a dovoz až na místo!


 

Smuteční věnce a kytice


Zhotovíme smuteční vazbu dle Vašeho přání  a doručíme přímo na obřad v Brně nebo celé ČR - kytice na rakev, smuteční kytice volně vázané, smuteční kytice vypichované, smuteční srdce, smuteční aranžmá a smuteční věnce včetně počítačového zlatého potisku stuh. Smuteční stuhy nabízíme bílé, krémové, černé, vínové, modré, zelené, hnědé, fialové a oranžové.Květiny a kytice pro muže, klobásové kytice

Jsou květiny vhodným dárkem i pro muže? Ano samozřejmě. I muži musí být, milé dámy, hýčkáni. Vyhněte se ale raději růžovým nebo jiným pastelovým barvám. Vhodnou květinou může být i orchidej, klobásová kytice s netradiční vůní květin nebo speciální dárkový koš.

Pokud si chcete nechat zhotovit takovouto kytici na jedné z našich prodejen v Brně, přineste si prosím klobásy, zeleninu, sladkosti atd. nejlépe 1 den předem.
Tip: Nevybrali jste si? V menu nalevo naleznete další oblíbené kategorie nebo si nechte zobrazit celou nabídku!