Počet položek v koši: 0
v ceně 0,-Kč
Středa, 28. září 2016
Svátek má Václav
Zítra Michal

Pošlete květinu
e-mailem   

Rozvoz květin


Sluníčková kytice


Květiny V&Š jsou tu pro vás
www.kvetinyvs.cz
Zde najdete velmi oblíbené

Klobásové kytice

 
Co nabízíme?

Dárkové kytice, dárkové koše, květinová aranžmá, růže, smuteční kytice a aranžmá, smuteční věnce a kříže, svatební kytice, hrnkové rostliny, klobásové kytice, cigaretové kytice, žertovné kytice, zvířátka z květin a jiné netradiční kytice, plyšové hračky, sladkosti a víno a doručení květin domů či do kanceláře.


Nově nabízíme také prodej kvalitních čajů Gatuzo a Tea of Life a zrnkové kávy Gaetano s lahodnou chutí a neopakovatelným aroma. Možno zakoupit na všech našich prodejnách.
Svatební kytice a květiny

Využijte náš kompletní svatební servis - svatební kytice, šperky do vlasů, korsáže, dekorace svatebních tabulí, květiny na auta, květiny pro družičky a dovoz až na místo!


 

Smuteční věnce a kytice


Zhotovíme smuteční vazbu dle Vašeho přání  a doručíme přímo na obřad v Brně nebo celé ČR - kytice na rakev, smuteční kytice volně vázané, smuteční kytice vypichované, smuteční srdce, smuteční aranžmá a smuteční věnce včetně počítačového zlatého potisku stuh. Smuteční stuhy nabízíme bílé, krémové, černé, vínové, modré, zelené, hnědé, fialové a oranžové.Svatební květiny a svatební kytice

  • svatební kytice 

  • květinové šperky do vlasů

  • korsáž pro ženicha

  • dekoraci svatebních prostor a tabule

  • květiny na auta

  • květiny pro družičky a pro maminky

  • příprava myrtových větviček s bílou stužkou

  • dovoz až na místo

Na žádné svatbě by neměly chybět především květiny. Čím více květin, tím pohádkovější a romantičtější bude Vaše svatba.
Svatební kytice je obzvlášť důležítá především pro nevěstu, protože dovršuje její dokonalý vzhled. Ale nejen to, i ženich má malou kytičku připevněnou na klopě svého saka a to právě z květu, který je obsažen i v kytici nevěsty (korsáž).

Podle čeho si vybrat svatební kytici? Především záleží na věku a postavě nevěsty, barvě a střihu svatebních šatů. Můžete si zvolit Vaši oblíbenou květinu, barvu nebo vůni a popsat nám Vaše představy. A nejen to, celková květinová výzdoba může ladit s Vaší svatební kyticí.

Neváhejte a obraťte se na nás. Provádíme kompletní svatební květinový servis.

Pro Vaši inspiraci jsme doplnili náš katalog malou ukázkou svatebních kytic z naší tvorby. Doporučujeme však každé nevěstě osobní konzultaci na některé z našich prodejen v Brně (nejlépe na Křenové 16).Partneři:


Amin.cz - Svatební oznámení

 MARRE style - piercing, šperky, snubní prsteny, módní doplňky