You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


 • Proč rozvoz květin od nás?

  1. Záruka rychlosti - doručení po Brně express do 99 minut

  2. Záruka zkušeností - již 25 let působení na květinovém trhu

  3. Záruka čerstvosti - nákup květin přímo od holandských pěstitelů

  4. Záruka spokojenosti – překrásné a nápadité květinové vazby připravené zkušenými floristy.

  5. Záruka kvality - jako jediní v ČR jsme byli vybráni mezinárodní květinovou sítí Fleurop pro doručování květin po celé ČR

  Fleurop Jsme ověřeni zákazníky

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Online květinářství Květiny V&Š!

Doručíme květiny a květinové dary vašim blízkým. Ať už jim chcete sdělit cokoliv, oslovte je tou nejkrásnější řečí světa – pomocí kytice růží, tulipánů nebo jiných krásných květin. Nabízíme doručení květin po celé ČR i do zahraničí. Po Brně ROZVOZ ZDARMA u objednávek nad 990 Kč a ke každé kytici zdarma přáníčko s vaším vzkazem!

Zkus květiny V&Š, tam krásnou kytku dostaneš...

Proč květiny od nás:

 • 1. Záruka rychlosti - doručení po Brně express do 99 minut 

 • 2. Záruka zkušeností - j 25 let působení na květinovém trhu

 • 3. Záruka čerstvosti - nákup přímo z holandské burzy

 • 4. Záruka spokojenosti – krásné a zajímavé vazby od zkušených floristů

 • 6. Záruka kvality - jako jediní v Brně jsme byli vybráni mezinárodní květinovou sítí Fleurop pro doručování květin nejen po ČR ale i do celého světa

Co nabízíme? 

Dárkové kytice, dárkové koše, květinová aranžmá, růže, smuteční kytice a aranžmá, smuteční věnce, svatební kytice, hrnkové rostliny, klobásové kytice, cigaretové kytice, žertovné kytice, zvířátka z květin a jiné netradiční kytice, plyšové hračky, sladkosti, sekt, víno a doručení květin domů či do kanceláře.
Nově nabízíme také prodej kvalitních čajů Gatuzo a Tea of Life, zrnkové kávy Gaetano a Vilémovy kávy s lahodnou chutí a neopakovatelným aroma. Možno zakoupit na všech našich prodejnách.